Case Study - efekty nauki języka po 4 miesiącach:

Chcesz nauczyć się języka szybko i skutecznie?

 

arrow

Prawdopodobnie największy zbiór sprawdzonych sposobów na szybką naukę języków na świecie. 

Dzięki tej wiedzy dowiesz się…

„Jak nauczyć się języka obcego - bardzo szybko, łatwo i dobrze się przy tym bawiąc."

Czy to możliwe? Zobacz sam!

arrow
 • Name
  Chcąc nauczyć się niemieckiego, znalazłem kanał Youtube Pana Kamila Kaszubskiego, któremu nawiasem mówiąc bardzo dziękuję, bo zmienił moje postrzeganie na naukę języków o 180 stopni. Zainteresowany filmami o sposobach nauki oraz opiniami podopiecznych Pana Kamila, napisałem z pytaniem o możliwość nauki. Pan Kamil zaproponował mi wtedy program Autostrada do Płynności wraz z mentoringiem - postanowiłem sprobować. Dziś wiem, że to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Ucząc się niemieckiego od podstaw po 3-4 miesiącach nauki zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Osoba rekrutująca zauważyła, że mam wpisany w CV język niemiecki, więc zaproponowała chwilę rozmowy w tym języku. Była wręcz zszokowana, jak dobrze mówię i rozumiem język niemiecki po ledwie 3 miesiącach! Dało mi to dużo motywacji. Dziś mija 9 miesiąc mojej nauki języka niemieckiego i dzięki metodom Pana Kamila, posługuję się językiem niemieckim na tyle dobrze, na poziomie konwersacyjnym, że jestem w stanie swobodnie rozmawiać o zainteresowaniach, hobby, wakacjach, polityce lub sporcie z osobami z zagranicy. Dziś już na pewno wiem, że w tym roku podejmę pracę z językiem niemieckim, jestem na to gotowy. Współpraca z Panem Kamilem na pewno da wymarzone efekty, w przyjemniejszy sposób i w szybszym czasie, niż jest to proponowane w szkołach. Ze swojej strony, gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję.
  Szymon Kowalski
 • Name

  DE: Ich möchte mich bei dir bedanken.😁🤩 Ich bin Dir sehr dankbar. Vor ein paar Monaten, vielleicht es war im Januar, sicherlich Anfang dieses Jahres, habe ich deinen Kurs gekauft. Ich habe aus ihn sehr sehr viel gelernt. Deine Videos und Tipps sind super, exzellent, brillant und wirklich sehr sehr gut und hilfreich.

  Übrigens: Ich habe auch aus dem „Deutsch auf der Reise" gelernt. Super Buch! Herzlich Glückwunsch! Ich sehe auch Deine Videos auf YouTube. Noch einmal, Vielen Vielen Dank, Recht schönen Dank für deine Hilfe. 🤩😍🥰


  PL: Chciałabym Ci bardzo podziękować. 😁🤩 Jestem Ci bardzo wdzięczna! Przed paroma miesiącami, może w styczniu tego roku, z pewnością na początku tego roku kupiłam Twój kurs. Bardzo dużo się z niego nauczyłam. Twoje widea i Wskazówki są super, świetne, wspaniałe, doskonałe, naprawdę bardzo dobre i pomocne. A przy okazji: uczyłam się również z „Niemieckiego w Podróży". Świetna książka - moje serdeczne gratulacje! Oglądam równie Twoją audycję na YouTube. Jeszcze raz wielkie dzięki za Twoją pomoc! 🤩😍🥰

  Sylwia Bielacka
 • Name

  Z całego serca POLECAM kurs "Autostrada do Płynności" Kamila Kaszubskiego. Kamil posiada ogromną wiedzę na temat różnych języków. Przekazuje ją w sposób bardzo przystępny, ciekawy, prosty do zapamiętania. Prowadzi ucznia krok po kroku. Ja osobiście, uwierzyłam, że mogę pokonać barierę mówienia po angielsku i zobaczyłam, że to wcale nie jest trudne 😀  Poza tym Kamil udostępnia wiele ciekawych metod, sposobów jak szybko i skutecznie opanować dany materiał. Stosując się do Jego wskazówek, nauka języka staje się czystą przyjemnością!! To napewno jedna z najlepszych inwestycji👍 ZACHĘCAM I POLECAM.                                             

  Małgorzata Czarnota
 • Name
  Po sześciu miesiącach samodzielnej nauki stwierdziłem że idzie mi zbyt wolno i potrzebuję lepszych metod uczenia się, najlepiej od człowieka który opanował już kilka języków. Kupiłem "Autostradę do płynności" i takie metody tam znalazłem.
  Trzeba przyznać że sposoby zawarte w kursie są skuteczne, zaznajomiłem się z nimi i moje pochłanianie niemieckiego ruszyło z kopyta. W chwili obecnej atakuję poziom B1.
  Polecam tym wszystkim, którzy rzeczywiście chcą nauczyć się języka i nie szukają magicznych sztuczek, tylko sposobów na skuteczne wykonanie tej "pracy".
  Tu otrzymujecie wędkę którą możecie kawałek po kawałku "złowić" język obcy.
  Adam Krawczyk
 • Name
  Polecam współpracę w każdej formie z Kamilem Kaszubskim z kodpoligloty.pl.

  Od jakiegoś czasu szukałem skutecznego sposobu by nauczyć się języka angielskiego bezstresowo i praktycznie, ponieważ czułem się językową kaleką - nie rozumiałem tego języka, a uczenie się metodami szkolnymi mnie przerażało, zakuwanie słówek nie przynosiło wprost proporcjonalnych rezultatów w stosunku do poświęconego czasu na ich opanowanie.

  Pewnego dnia odkryłem kanał: KodPoligloty i zacząłem oglądać w wolnych chwilach  dostępne tam materiały - obejrzałem parę filmików, poznałem kilka zawartych tam technik i wdrożyłem je w życie, to był kamień milowy mojego językowego postępu,  w końcu zrozumiałem wstępny zarys metody nauki języka i efekty były widoczne gołym okiem.

  Cieszyłem się jak dziecko, że w końcu zaczynam choć trochę rozumieć angielski, ale jednocześnie czułem niedosyt, więc postanowiłem napisać do Kamila czy dysponuje jakimiś dodatkowymi materiałami lub czy jest mi w stanie "rozszerzyć" poruszane techniki o bardziej szczegółowe informacje - Kamil odpisał, że pracuje nad projektem Autostrada Do Płynności i że tam powinienem znaleźć odpowiedź i dokładnie tak było 🙂

  To tam poznałem bardziej szczegółowo techniki zaprezentowane na kanale i dzięki zastosowaniu tych technik, każdego dnia coraz więcej rozumiem i lepiej mówię po angielsku! - bez nieefektywnego powtarzania, zakuwania i myślenia czy w poprawny sposób przekażę informacje jakie chce przekazać. Techniki, które poznałem nie są magiczną formułą marketingową - Twoje rezultaty będą proporcjonalne do włożonej przez Ciebie pracy, ale jeżeli zastosujesz się do zaleceń Kamila to sukces masz gwarantowany.

  Polecam jeszcze raz serdecznie Kamila Kaszubskiego każdej osobie chcącej się komunikować w dowolnym  języku - Kamil to praktyk, pasjonat i wspaniały nauczyciel w jednym.
  Krzysztof Trybuś
 • Name
  Szukając możliwości odczarowania nauki języka niemieckiego trafiłem na Kod Poligloty i na Autostradę do Płynności. Kamil w sprawny, miły i merytoryczny sposób pokazał mi tajniki, prawdziwe wytrychy do szybkiego wejścia na wyższy poziom w nauce. Tak, że z dnia na dzień proces nauki stał się szybszy i bardziej satysfakcjonujący. I to nieprzeciętnie dziwne uczucie kiedy oglądasz jakieś niemieckie strony, które wcześniej były dla mnie tylko literami i zdjęciami, a tu nagle w cudowny sposób przemawiają do mnie prawdziwym tekstem i sensem tam zawartym. To doświadczenie pchnęło mnie dalej do nauki i teraz już to wiem, że nie tylko do nauki języka niemieckiego. To się dzieje naprawdę! Wg mnie Kamil wyznacza całkowicie nowe trendy w nauce języka! Uczcie się od niego bo warto. Jego metody to całkowicie nowa jakość!
  Łukasz Poremba
 • Name
  Jestem po miesiącu codziennej nauki języka. To jest coś co ciężko opisać ile efektów, motywacji i wiary w siebie dał mi ten kurs. Do tego to wspaniałe uczucie, że jest się w czymś systematyczny 😀 Wielkie dzięki!
  Amadeusz Chareński

"Kamil pokazał mi jak prosto i łatwo mogę uczyć się języka, poukładał mój język angielski do tego stopnia, że znalazłem pracę w Islandii, że mogę swobodnie podróżować, poznawać ludzi i bardzo mocno uwierzyłem w siebie." 

"Dzięki temu kursowi moja nauka stała się dużo szybsza, mam lepszy progres w angielskim i swobodniej się wypowiadam."

Wyobraź sobie, że zamiast mozolnego wkuwania języka, stresu, blokady przed mówieniem i staroświeckich metod, które nie działają, uczysz się z przyjemnością i łatwością, słowa łatwo zapadają Ci w pamięć, a Ty każdego dnia potrafisz powiedzieć więcej i więcej. 

Czy to możliwe? Oczywiście, że tak - nauka języka to nie kwestia specjalnych uzdolnień, tylko sprawdzonych, skutecznych i łatwych kroków. Ta wiedza działa. 

Zdobądź 36 wysokiej jakości nagrań wideo, w których dowiesz się, jak krok po kroku nauczyć się języka obcego wygodnie w domu - 10x szybciej i łatwiej niż do tej pory!


Inwestycja: 499 zł (płatność jednorazowa, dostęp bezterminowy)

Tylko 30 miejsc!

ABY PRZEJŚĆ DO STRONY ZAKUPU, WYPEŁNIJ DANE: IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES EMAIL (SPRAWDŹ, CZY JEST POPRAWNY!) I KLIKNIJ „KUP TERAZ” DWA RAZY.

Płać bezpiecznie z Przelewy24


Hej, nazywam się Kamil Kaszubski, jestem filologiem, tłumaczem i trenerem językowym. Możesz znać mnie z popularnej audycji o językach #Zapytaj Poliglotę, oglądanej przez ponad 47 000 osób, z radia oraz telewizji, gdzie wyjaśniałem, jak każdy może nauczyć się języka (i jak ja sam zostałem 7 języcznym poliglotą), czy z popularnych kursów do nauki języka. Dzięki unikalnym, praktycznym metodom pomogłem setkom osób nauczyć się języka obcego.

W „Autostradzie do Płynności” dowiesz się między innymi:

1: Dlaczego tradycyjne metody dają tak mierne rezultaty.

2: Psychologia nauki języków - jak mózg w rzeczywistości uczy się języka.

3: Jak zbudować nawyk systematyczności i utrzymać nieugiętą motywację do nauki języka. 

4: Sprawdzony plan, jak osiągnąć płynność w języku obcym. 

5: Łatwy sposób na gramatykę - czyli co zrobić, że czasy, rodzajniki i wszystkie te rzeczy, które wydają się „przerażające” stały się banalnie proste. 

6. Potężna technika na nauczenie się przydatnego słownictwa i gramatyki jednocześnie.

7. Powtarzaj rzadziej, zapamiętuj lepiej i na dłużej - czyli niesamowicie skuteczna technika pamięciowa.

8. Jak wreszcie zacząć rozumieć ze słuchu szybkie wypowiedzi w języku obcym.

9. Jak minimum 10x przyspieszyć osiągnięcie zaawansowanej biegłości w języku obcym.

10. Jak nauczyć się mistrzowskiego akcentu, który robi wrażenie.

I wiele więcej. A dostęp do tej całej praktycznej, unikalnej wiedzy będziesz miał bezpośrednio z komputera, telefonu i tabletu od razu, tak żebyś mógł ją poznawać w swoim tempie. 

Twój wybór, czy będziesz wprowadzać te skuteczne techniki krok po kroku czy obejrzysz całość i od razu wprowadzisz w życie cały ten praktyczny system - najważniejsze jest to, że z każdym kolejnym krokiem będziesz wiedzieć więcej i więcej…

Zamów ten kapitalny pakiet "Autostrada do Płynności" i naucz się języka obcego - szybko i skutecznie:

 • Ponad 36 nagrań wideo w jakości HD, w których opowiem i pokażę Ci, co dokładnie robić krok po kroku, żeby uczyć się języków szybko i skutecznie.

Nie jest to kurs języka angielskiego czy niemieckiego, jest to zbiór skutecznych metod pozwalających opanować język obcy w sposób efektywny i szybki. Trzymając się wskazówek zawartych w kursie nauczysz się dowolnego języka obcego samodzielnie!

Oraz unikalne bonusy!

 • #BONUS 1: Bezpośredni kontakt do mnie - mailowy, Skype i WhatsApp, tak, żebyś mógł zawsze do mnie napisać z nurtującymi Cię pytaniami dotyczącymi sposobu nauki języka. W ciągu 24 godzin dostaniesz odpowiedź. 
 • #BONUS 2: Możliwość zadawania pytań, na które będę odpowiadał w specjalnie przygotowanych dodatkowych materiałach wideo.
 • #BONUS 3: Egzemplarz Kursu "Praktyczny Język w Podróży" z Najprzydatniejszymi Zwrotami, Jasną Gramatyką i Nagraniami Audio! (wysyłka dostępu do kursu - do wyboru język angielski / język niemiecki / język hiszpański - po wybraniu jednej wersji językowej)
Guarantee Box icon-style-21

Gwarancja satysfakcji

Od ponad 10 lat lat sam stosuję wszystkie techniki zawarte w Autostradzie do Płynności. To dzięki nim pomagam od lat nauczyć się języka osobom, które kiedyś wierzyły, że są „beznadziejnymi przypadkami”, a dziś mówią płynnie. I to dzięki tym samym metodom nauczyłem się 6 języków obcych (w tym francuskiego w ciągu kilku miesięcy, co dokumentuję na YouTube). Dlatego możesz być w 100% pewny, że ta wiedza działa. 

Nie mniej jednak, warto, żebyś sprawdził czy ten produkt jest dla Ciebie. Dlatego masz 30 dni gwarancji. Pokaż, że rzeczywiście wprowadziłeś podane przeze mnie kroki w życie i nie zadziałały, to zwrócę Ci 100% wpłaty. Dlaczego? Bo po latach stosowania tych technik mam pewność, że ten produkt działa i pomoże Ci nauczyć się języka łatwiej niż kiedykolwiek. 

Twoja mądra inwestycja jest w 100% zabezpieczona, możesz zatem bez żadnego ryzyka spróbować i zyskać to unikalne kompendium praktycznej wiedzy o skutecznej nauce języków obcych.

Pamiętaj: nie jest to kurs języka angielskiego czy niemieckiego, jest to zbiór skutecznych metod pozwalających opanować język obcy w sposób efektywny i szybki. Trzymając się wskazówek zawartych w kursie nauczysz się dowolnego języka obcego samodzielnie!

Możesz tylko zyskać, więc korzystaj koniecznie. Podróże, międzynarodowa praca i przygody czekają na Ciebie - weź, życie w garść i zamów Autostradę do Płynności teraz: 


Inwestycja: 499 zł (płatność jednorazowa, dostęp bezterminowy)

Tylko 30 miejsc!

KUP TERAZ I NAUCZ SIĘ JĘZYKA SZYBKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE.

ABY PRZEJŚĆ DO STRONY ZAKUPU, WYPEŁNIJ DANE: IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES EMAIL (SPRAWDŹ, CZY JEST POPRAWNY!) I KLIKNIJ „KUP TERAZ” DWA RAZY.

Płać bezpiecznie z Przelewy24


Masz pytania dotyczące kursu lub metody płatności? Napisz do nas na adres kontakt@autostradadoplynnosci.pl